KONST / Litografier / Färglitografi 16108069
nr 1610 8069
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
EA upplaga. Färglitografi, bildmått: 44x29 cm, yttermått inklusive ram: 62x47 cm. Signerad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:21:01
700 kr